Корзина
200 отзывов
Корзина
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Витрука 12в
vteplicomua@gmail.com
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Комфорт-Сервис
+38097912-15-16
Семінар з теплообладнання від торгово-монтажної компанії «ВТЕПЛІ»

Семінар з теплообладнання від торгово-монтажної компанії «ВТЕПЛІ»

Семінар з теплообладнання від торгово-монтажної компанії «ВТЕПЛІ»

Семінар 15.12.2017р. з теплообладнання від торгово-монтажної компанії «ВТЕПЛІ»

    15.12.2017р. у Житомирі, на базі готельно-ресторанного  комплексу «Королівська бочка», пройшов Семінар з теплообладнання.

основатели ВТЕПЛІ

 

    Організатором виступила торгово-монтажна компанія «ВТЕПЛІ», яка є офіційним імпортером і дистриб'ютором опалювальної техніки відомих європейських виробників.

 

Коллектив ВТЕПЛІ

    ТОВ «ВТЕПЛІ» - офіційний імпортер і дистриб'ютор якісної опалювальної техніки відомих європейських виробників. На сьогоднішній день компанія стрімко і успішно розвивається, крокуючи в ногу з часом та використовуючи лише сучасні технології кліматичної техніки і водогрійного обладнання.


 

certifikat

 

Весь представлений асортимент обладнання

формується, виходячи з критеріїв надійності,

наявності передових технологій, зручності

використання споживачем і відповідає

світовим і вітчизняним стандартам, що

підтверджується сертифікатами якості.

 

 

 

________________________________________________

 

 

Семинар Bosch

 

 

    Генеральним партнером виступив всесвітньовідомий бренд BOSCH.

 

 

1235

 

 

 

Компанія «BoschThermotechnik» відповідає за

бізнес-сферу «Термотехніка» у групі компаній Bosch

та спільно зі своїми міжнародними дочірніми компаніями

належить до провідних європейських виробникі в

ресурсозберігаючої техніки опалення та гарячого

водопостачання.

 

 

 

 

 

 

________________________________________________

 

выставка Vtepli

 

 

4000 газ

 

 

 

 

Компанія має у своєму розпорядженні сильні міжнародні    

та регіональні торговельні марки та пропонує диференційований   

спектр продуктів,  що виробляється на 20 заводах у десяти країнах

Європи та у Північній Америці.Опалювальне обладнання від

«BoschThermotechnik» має найкраще рішення для приємного

домашнього затишку.

 

 

 

 

________________________________________________

 

    Компанія «MEIBES» заснована в 1961 році в Ганновері (Німеччина) та пройшла шлях від сімейної майстерні до промислового підприємства,  коли стала світовим ім'ям.

 

 

    «MEIBES» пропонує рішення в області оптимізації роботи джерела тепла (котельня або ЦТП), розподілу теплового навантаження по споживачах, використання альтернативних ресурсів, а також в області організації внутрішніх інженерних систем опалення та гарячого водопостачання з централізованою або індивідуальною схемою, а також поставляє обладнання для організації низькотемпературних контурів опалення та для систем диспетчеризації та обліку енергоресурсів.

 

vruchen_cert

 

________________________________________________

 

     Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового  сектора України. На українському ринку банк  представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціальновідповідальної, надійної  і  стабільної структури, що пропонує споживачам сервіс європейської якості.

 

otp bank
   

 

  На сьогодні – АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи  ОТП  в  Україні:   компанія з управління активами ТОВ «ОТП Капітал» та лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг». Всі перелічені компанії проводять успішну діяльність, посідаючи провідні позиції у своїх сегментах.

 

 

otp

 

________________________________________________

 

    Від компанії BOSCH був присутній,  директор з продажу BOSCH Термотехніка - Дмитро Рухадзе і регіональний менеджер відділу термотехнікі команії BOSCH - Євгеній Супрун. Вони надали вичерпну інформацію щодо новинок – були представлені дві лінійки теплових насосів працюючих за типом „повітря – вода”, нова лінійка автоматики та кілька моделей конденсаційних котлів. Так само аудиторія дізналася про умови участі в програмі для партнерів BOSCH plus.

   Компанія MEIBES, від якої виступав комерційний директор компании Meibes - Олександр Нацик. Його виступ був так само присвячений системам швидкого монтажу, обвязці котелень та інноваційнім технологіям компанії MEIBES.

 

   OTP Bank представляли начальник відділу організації роздрібних продаж у регіоні - Сотніченко Сергій та керуючий відделеням - Сергій Лонський.  Вони підготували інформацію по досить актуальним та цікавим продуктам банку - кредитною програмою на тепло «IQ energy».

________________________________________________

 

 

3456623

 

Загалом аудиторія була дуже жвава та охоче взаємодіяла із лекторами. Найактивніші гості отримали сертифікати із знижкою на придбання продукції в компанії «ВТЕПЛІ».

 

с2с1

________________________________________________

 

На семінарі було присутньо близько 70 гостей. Серед них були представники Житомирських новобудов, монтувальники та сервісанти. Кожен отримав актуальну для своєї ланки інформацію, мав можливість поспілкуватися із спікерами та отримав призи від організаторів та партнерів.


Після офіційної частини події гості мали змогу відвідати аквапарк, скористатися послугами СПА та пограти в більярд. Вечір завершився за вечерею «без краваток». Гості активно обговорювали отримані знання, ділилися емоціями щодо активного відпочинку в теплому колі та висловлювали щирі побажання всім, хто приймав участь в організації семінару.

 

Предыдущие новости
social-icon
Loading...