Корзина
198 отзывов
Корзина
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Витрука 12в
vteplicomua@gmail.com
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097912-15-16

Универсальные котлы Корди

 Красилівський агрегатний завод було створено у вересні 1968 року, як філію при Київському виробничому об'єднанні ім. Артема за розпорядженням Міністерства Авіаційної промисловості СРСР. Мета створення - забезпечення виготовлення деталей до виробів авіаційної техніки.

    З 1968 до 2000 - роки послідовного зростання, що включили в себе період становлення, підйом виробництва і розвиток всіх сфер діяльності. Підприємство виконує державні замовлення на вузли та агрегати до авіаційної техніки та випускає широку номенклатуру товарів народного споживання.

    У 2000 році прийняте рішення щодо розробки конструкції опалювальної техніки, а у травні 2001 року виготовлені перші опалювальні апарати  "Вулкан".

    Висока якість котлів "Вулкан", гарний дизайн, високий ККД та ефективність в експлуатації довели: на українському ринку з'явився новий виробник, продукція якого заслуговує на повагу.

    На даний момент підприємством випускається 46 видів опалювальних апаратів потужністю від 2,3 до 400 кВт. 

ГалереяСписок
1 2
social-icon
Loading...